Chat with us, powered by LiveChat

Bilmeniz gerekenler

Verimli, hızlı ve kolay bir sonuç istediğinizi biliyoruz. Biz de bunu sunuyoruz!

 

Bize güvenin. Aynı dili konuşuyoruz.

38 ülkede hizmet
vermekteyiz

Şu ana kadar dünya genelinde test siparişi veren müşterilerle 38 farklı ülke ile iletişime geçtik. Müşterilerimiz için gerçekten evrensel bir hizmet sunuyoruz.


%99,5
memnuniyet


Müşterilerimiz, bize sonuçlarından memnun olduklarını söylüyor. Test sonuçlarımızla müşterilerimizin %99'undan fazlasını memnun edebildiğimiz için gurur duyuyoruz.Günde
800 test


Sonuçlarınızı hızlı bir şekilde ulaştırmaya kendimizi adadığımız için günde 800 test tamamlıyoruz ve bu da testleri 10 iş günü içerisinde teslim etmemizi sağlıyor.370.000 test
tamamladık

Müşterilerimizin hayatlarını iyileştirmemizi sağlayan çeyrek milyondan fazla test tamamladığımızı gururla duyuruyoruz.131 doktor +
pratisyen


Müşterilerinin hayatlarını iyileştirmek için bizim testlerimizi kullanan 6 farklı ülkeden birçok pratisyen ve iş ortaklarıyla çalışıyoruz.Pazar
lideri!


Birleşik Krallık'ta intolerans testleri için en büyük sağlayıcılardan biriyiz. Dünya genelinde yer alan ve müşterilerine bizim testlerimizi sunan temsilcilerle çalışıyoruz.


Endişelenmenize gerek yok.

Arjantin
Avustralya
Avusturya
Belçika
Brezilya
Kanada
Danimarka
Mısır
Finlandiya
Fransa
Almanya
Yunanistan
Hong Kong

İzlanda
İrlanda
İtalya
Japonya
Lüksemburg
Malezya
Meksika
Hollanda
Yeni Zelanda
Norveç
Polonya
Portekiz
Güney Kore

Singapur
Slovenya
Güney Afrika
İspanya
İsveç
İsviçre
Tayvan
Tayland
Türkiye
Birleşik Arap Emirlikleri
Birleşik Krallık
Amerika Birleşik Devletleri
Bize ulaşın: listeye katılın!

Merhaba! Bizimle sohbet etmek ister misiniz?

Tam anlamıyla evrensel bir marka olmaktayız. Çevrimiçi sohbet sistemimiz nerede olursanız olun size bağlanabiliyor, bu da sizi etkili bir şekilde bilgilendirebilmemizi ve sizin için doğru ürünü tavsiye edebilmemizi sağlamaktadır. 
E-posta ile iletişimi mi tercih edersiniz? Siz nasıl isterseniz! Müşteri odaklı bir şirket olarak 6 saat içinde size yanıt vereceğimizi taahhüt ederiz.

DESTEKLEYEN

LiveChat

Testlerimiz Birleşik Krallık’ta yapılmaktadır.

38 ülkeyi kapsayan testler, Birleşik Krallık’a gönderiliyor, burada gerçekleştiriliyor ve raporları hazırlanıyor.

İstediğiniz yerden bir test sipariş edin!

İnternet erişimi olan herhangi bir bilgisayar veya akıllı cihazdan sipariş verilebilir. Anında sipariş onayı ile günün herhangi bir saatinde sipariş verebilirsiniz.

Son teknolojilerle donatılan tesisimiz

Test siparişinizi verdikten sonra saç numuneniz son teknoloji tesisimize gönderilir. Bu nedir? Tüm testlerin uzmanlar tarafından gerçekleştirildiği, Birleşik Krallık’ta bir yerdir.

Anlaşılması kolay test raporu

Anlaşılması kolay raporunuz test sonuçlarınızdan oluşturulur. Nelere intoleransınız olduğunu veya nelere intoleransınız olabileceğini tam olarak gösterir. Onları daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Test öncesi ve sonrası uzman tavsiyesi

Yardımsever uzman ekibimiz size rehberlik etmek için daima hazırdır. Sonuçlarınız kafanızı karıştırdıysa veya hangi testi satın alacağınızdan emin değilseniz canlı sohbete başlayın ve yardımcı olabilecek biriyle konuşun. Utanmanıza gerek yok!