Chat with us, powered by LiveChat

Güven kurmak

2008'den bu yana testimizi istikrarlı bir şekilde geliştirmekteyiz.

2008’den bu yana geliştirmekte olduğumuz testimizde IgE dışı mevcut bilimsel testler arasında dünyadaki en yüksek kaliteyi sağladığımıza inanıyoruz. Sadece sözümüze güvenmenizi istemiyoruz. İşte bu inancımızı destekleyen veriler:

Ekipmanlar

Testi, ISO EN 13485’e göre kaydı yapılmış bir 11a tıbbi cihaz ile yapmaktayız. 11. Sınıf düzeyinde yer alan diğer tıbbi ekipmanlar, x-ray makineleri, ultrason makineleri ve radyoloji makineleridir.

Ekipmanların kullanımı

Çin hastaneleri, Rusya Uzay projesi, Almanya, Avusturya ve İsviçre’de 7000’den fazla pratisyen bu ekipmanları kullanmaktadır. Ayrıca profesyonel spor ve Olimpiyat takımları tarafından da bu ekipmanlar kullanılmaktadır.

Saç analizi

25 yıl önce bilimsel araştırmalar saçların bir bant kaydı gibi sağlam olduğunu ve verileri kalıcı olarak sakladığını belirlediğinde saç analizi keşfedildi. Saç analizi bugünlerde uyuşturucu testleri, adli tıp, besin ve mineral analizleri ile hormon incelemeleri gibi alanlarda düzenli olarak kullanılmaktadır. Hem kan ve idrar tahlillerine göre çok daha uzun süre kalıcı olmaları hem de herkes için erişilebilir olmasından dolayı bilim insanları saç analizini heyecan verici bir gelişme olarak görmektedir. Son gelişmeler arasında IVF tedavisinde saç analizinin kullanımı da yer almaktadır.

Test

2008’den bu yana testimizi geliştirmekte ve iyileştirmekteyiz. Bu süreç boyunca dünya genelinde 38 ülkede 370.000’den fazla test tamamladık. Tıp doktorlarının ve itibarlı kliniklerin de dahil olduğu 180’den fazla aktif ortağımız bulunmaktadır. Testten ve sonuçlardan tamamen memnun olmadığınız sürece %100 para iade garantisi sunan ilk hizmet olduk (Hizmet ve Koşulları inceleyin). 2016’daki memnuniyet oranımızın %99,2 olduğunu açıklamaktan da gurur duyuyoruz.

Saç analizi, FDA da dahil olmak üzere dünya çapında kabul görmüştür ve artık kan tahliline ciddi bir alternatif olarak görülmektedir.

Biliyor muydunuz?

Bu teknolojiye dair bilimsel araştırmalar 1923 yılına dayanmaktadır.

DEVAMINI OKU

Bilim

Bu teknolojiye dair bilimsel araştırmalar 1923 yılına ve Rus bilim adamı Alexander Gurwitsch’e dayanmaktadır.

Araştırma devam etse de asıl dönüm noktası 1970’lerde Alman tıp doktoru Dr. Franz Morrell’in çalışmalarıyla gerçekleşmiştir.

Teknolojinin kullanımı ve buna dair bilimsel araştırmalar her yıl büyümeye devam etmektedir. Bu teknolojiyle ilişkin son araştırmaların ve bilimsel makalelerin ve aynı zamanda dünya genelindeki alerji ve intolerans artışına dair araştırmaların birkaçını sağ bölüme ekledik.

Destekleyici belgeler

Alerjilere yönelik tüm araştırmaların hakem değerlendirme çalışmaları:

Dünya genelindeki alerji ve intolerans artışları:

Diyet ve alerjiler arasındaki bağlantı:

Biyofizik ve biyokimya:

Tüketimcilik örnekleri:

Testlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kolayca sipariş verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN