Chat with us, powered by LiveChat

Ne yapıyoruz

Vücudunuzun doğal dengesini sağlamanıza yardımcı oluruz.

Vücudunuzun doğal dengesini sağlamanıza yardımcı olan, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip bir kliniğiz. En yeni biyoteknolojileri kullanarak yaptığımız “Tek Adımlık Test” uygulamamız, 600’den fazla maddeye karşı test yapmamızı sağlamaktadır. Birleşik Krallık’ta en büyük intolerans testi sağlayıcılarından bir tanesi olmaktayız. Dünya genelinde yer alan ve müşterilerine testlerimizi sunan 200’den fazla temsilciyle çalışıyoruz.

İntoleranslar hakkında ilginç bilgiler:

  • İntolerans teşhisi konulan birçok kişi aslında gıda ürünlerinin üretiminde kullanılan kimyasallara karşı intolerans barındırmaktadır. Bizim testimiz ise bu kimyasalları tespit etmektedir.
  • Polen intoleransına sahip olam kişiler çim, buğday veya ağaç polenine karşı reaksiyon gösterebilir. Testimiz tam olarak hangi polenin bu belirtileri ortaya çıkardığını tespit etmektedir.
  • Cilt bozukluklarının yaygın nedenlerinden biri yumurta intoleransıdır. Bizim sunduğumuz test, yalnızca yumurta intoleransınız olduğunu belirlemekle kalmaz, aynı zamanda diyetinizden bunu çıkarmanız için gerekli yardımı da sağlar.
  • Açıklanamayan düzenli sindirim problemleriniz varsa belirtilerin nedenini bulmak için intolerans seviyelerinizi test ettirmelisiniz.
  • Kimyasallara ve gıda dışı maddelere karşı intolerans, gıda intoleransıyla aynı belirtilere neden olduğundan her ikisinin de aynı anda test edilmesi gereklidir. Testimiz hem gıda hem de gıda dışı maddeleri test eden tek çevrimiçi testtir.
  • Herkes intoleransa maruz kalsa da bunların hepsi görünür belirtilere veya önemli problemlere neden olmaz. Bu nedenle tek seferlik bir test yaptırmak önemlidir ve bu intoleransların ne olduğunu anlamak için ekstra ücret ödemeniz gerekmez.
  • İntoleranslarınız zamanla değişebilir, maddelere ve çevreye maruz kalmanızdan etkilenebilir. Açıklanamayan cilt, solunum ya da sindirim problemleriniz varsa intolerans seviyelerinizi düzenli olarak test ettirmelisiniz.

Alerji Testi. Rakamlarla test.

Test Tamamlandı

Geleneksel alerji ve intolerans teşhisine karşı müdahalesiz bir alternatif.

BAŞLAYIN

Uygulamada biorezonans teknolojisi:

Biorezonans, sporcuların ciddi sakatlıklardan hızlı iyileşme sürecine yardımcı olduğu uzun bir süredir kabul edilirken, ideal sağlık ve spor performansı arasındaki dengeyi de desteklemektedir.

İsveç Kros Kayak takımının 4 üyesi (Mathias ve Thobais Frederiksson, Anders Södergren ve Björn Lindrely) biorezonans teknolojisi üzerine kendi işlerini kurmadan önce biorezonans teknolojisinin bireylerin fiziksel ve zihinsel performansını geliştirmek için daha güvenli ve müdahalesiz bir yöntem sunduğunu keşfetti. Ekip, büyük şampiyonluk hazırlıklarında yaşanan sakatlıkların iyileşme sürecine yardımcı olması için bu teknolojiyi kullanmaktadır.

Şimdi Sipariş verin. Dört kolay adımda.

1. Adım

Seçeneklerimiz arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir test seçin ve İnternet üzerinden sipariş verin.

2. Adım

Yazdırmanız ve doldurmanız için size bir test formunu e-posta ile gönderilecektir.

3. Adım

Bir saç numunesi alın ve test formunuzla birlikte bize gönderin.

4. Adım

Kapsamlı test raporunuz 7 iş günü içerisinde e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

Testlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kolayca sipariş verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN