Chat with us, powered by LiveChat

Partner Olun

Hastalarınızın belirtilerinin nedenlerini keşfetmelerine yardımcı olun.

Neden Partner olmalısınız?

Neden bizi seçmelisiniz?

HESAP YARDIM / DESTEK BÖLÜMÜ (TELEFON VE EPOSTA)

WHITE LABEL TASARIM HİZMETİ

ÖZEL İNDİRİM

Bugün Partner kaydı yaptırın

Partner olarak belirli ürünlerde indirimlerin yanı sıra pazarlama ve satışlarda destek olacak kaynaklara hak kazanırsınız.

Nasıl Partner olunur

Partner olmak kolaydır ve ilk testinizden itibaren faydalarını görebilirsiniz. Bizimle çalışmak müşterilerinizin doğru sonuçlar alması anlamına gelir ve satış sonrası paketle birleştirildiğinde sizin işinizin de kazancı artabilir.

Basit, müdahalesiz ve hızlı Test Your Intolerance testleri, Nütrisyonel Tedavi için harika bir ekstra hizmet. Sorun yaratan gıdaları ve belki de daha da önemlisi vücutta eksik olan ve gıda intoleransı belirtilerini yaşayan insanlar için daha hızlı sonuçların elde edilmesine yardımcı olabilecek besinleri belirlemeye yardımcı oluyor.

Ekip arkadaş canlısı ve yardımsever. Testleri işlemden geçirme, sonuçları temin etme ve oluşan sorunları çözme konularında yaptıklarıyla müşterilerimle olan profesyonel itibarımı destekleyeceklerinden eminim.

Julie Wilkins

Julie Wilkins Nutritional Therapy

İntolerans Testi Grubu ile 2 yıldan fazla süredir çalışıyorum ve bu harika bir deneyim oldu. Çok iyi bir temsilci desteğine sahipler. Emma ve ekip, kişisel ihtiyaçlarımı hızlıca karşılayarak bu süreç boyunca fazlasıyla ilgiliydi. Ekibin çoğuyla tanışma fırsatım oldu ve her zaman profesyonellikleri, bilgileri, ödün vermeyen hizmetleri ve doğru sonuçları ile uygun fiyatlı testler sunarak şirketleri, acenteleri ve müşterilerinin toplu gelişimini sürdürmeye olan kararlılıklarıyla beni şaşırttılar. Bu testler, daha iyi sağlığa ve mutluluğa giden bir yolda müşterilerimin yeniden odaklanmalarına yardımcı olabilmem için rehberlik uygulamalarımda harika bir araç.

Mercedes Jalil

Integrative Nutrition Health, Wellness Hub

Biraz araştırma yaptıktan sonra yerel olarak Cork, İrlanda’da intoleranslar için kan tahlilinin mevcut olduğunu öğrendim Kan verdim ve bir form doldurdum. 3 haftadan sonra bir intoleransın ortaya çıkması için gıdayı tüketmiş olmanız gerektiğini öğrendim! Hayal kırıklığına uğramıştım çünkü buğday ve mayaya karşı intoleransım var gibi hissediyordum. Testi yaparken ikisini de yemekten kaçındım ve hiçbir sonuç çıkmadı. Kan tahlili için 300 euro para ödediğimden çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım. İnternet üzerinde günlerce arama yaptım ve bir test daha yaptırma konusunu birkaç farklı şirketle görüştüm. Çoğu şirketle anlaşması zordu ve çok pahalılardı. Test Your Intolerance’ı keşfettikten sonra bir daha geriye dönüp bakmadım. Beraber çalışması çok kolay ve harika bir şirketler. Tek söyleyebileceğim şey hayatımı kurtardılar ve ömrümü uzattılar, bunun için sonsuza kadar teşekkür borçlu olacağım. Daha iyi hissetmelerine yardımcı olduğum için bana teşekkür eden çok sayıda müşterim de var. Bu uygulama kesinlikle insanların hayatını olumlu yönde değiştirdi! Teşekkürler Test Your Intolerance.

Mary Rossiter

Sağlık Personeli

Birkaç ay alışılmadık şekilde yorgun hissettikten sonra intolerans testi yaptırmaya karar verdim. Test Your Intolerance deneyiminin inanılmaz olduğunu keşfettim. Diğer yollar yerine saç yoluyla testi yapmak muhtemelen en az müdahale gerektiren yöntemlerden bir tanesi. Bu hızlı ve çok verimli bir süreç. Sonuçlar belliydi ve hemen gereken önlemleri alabildim. Bu önlemlerden sonra yorgunluğumda bir azalma fark ettim ve buna bağlı olarak yaşam kalitem de arttı. Daha iyi hissetmek için mümkün olan en kolay yöntem bu. Teşekkürler Test Your Intolerance!

Jonathan Harker

Müşteri

Sadece bu hizmetten ne kadar etkilendiğimi söylemek istiyorum. Crossfit sporcusu olarak diyetim çok önemli ve kilo verme, cilt, yeterince su tüketememe, halsizlik vb. konularda sıkıntı yaşıyordum. Gıda testi için bu şirketi kullanan bir iş arkadaşım sonuçlarından ve geri dönüş süresinden ne kadar memnun kaldığını söyledi. Ben de denemeye karar verdim.

Çok uygun fiyatlarının yanı sıra test ettikleri madde sayısı inanılmaz. Benim gibi otoimmün olan birisi için test ne kadar çeşitliyse o kadar iyi! İnternetteki talimatları izledim ve bir hafta içerisinde sonuçlarımı aldım. Eliminasyon diyetime başladım ve vücudumun fazlasıyla eksiklik duyduğu vitaminleri ekledim. Şimdiden daha iyi uyumaya başladım, ekstra sıvılardan kurtuldum. Çok daha iyi hissediyorum ve cildim şimdiden toparlandı.

Eğer herhangi bir sorununuz varsa vücudunuzda neler olduğunu öğrenmek için bu testi gerçekten öneririm. Sonuçlarınıza şaşırabilirsiniz. Bugünlerde gıdalarda olan işlenmiş o kadar çok madde var ki nelerin sorun çıkarabileceğini bilmiyorsunuz! Teşekkürler!

Christi Ross

NW Catering

Saç analizini çok işe yarar buldum, sadece diyete bağlı ve çevresel duyarlılıkları saptamak için değil aynı zamanda bağışıklık sistemimdeki besin eksiklerini belirlememi sağladı. Sağlıklı besleniyorum ancak tükettiğim bazı gıdalar sorun yaratıyordu! Şimdi onları bir süreliğine diyetimden çıkartabilirim ve vücudumu biraz dinlendirebilirim! Buna ek olarak artık diyetimi sistemimde düşük olan vitamin ve minerallerle zenginleştirebiliyorum. Sağlıklı olmak için ihtiyaç duyduğum şeyleri aldığımdan emin olmamın çok iyi bir yolu!

Linda

Kanada

Uzun yıllardır doğru düzgün ek yardım almadan IBS acısı çekiyordum ve intolerans testi beni şaşırttı. İntoleransım olan çoğu gıda maddesi diyetimdeki başlıca besinlerdendi. Bunları diyetimden çıkardıktan sonraki birkaç günden itibaren çok daha iyi hissetmeye başladım. Daha zinde hissediyordum. Baş ağrıları, şişkinlik, mide bozuklukları ve halsizlik hissi sona erdi. Gıda takviyesi testi de yaşam kalitemde ciddi bir fark yarattı. İhtiyacım olmayan vitamin ve minerallerle takviye yapıyordum. İhtiyacım olanları aldıktan sonradaha iyi odaklanmaya başladım ve ruh halim de iyileşti! Bu testi üç kişiye önerdim ve diyetinden mutsuz olan veya sıradan bir alerji testinden memnun olmayan herkese önermeye devam edeceğim.

Flavia

Hastalarınızın belirtilerinin nedenlerini keşfetmelerine yardımcı olun. Güvendiğiniz ürünleri satarak para kazanın ve ürünlerinizin miktarını artırın.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

Kayıt Formu

Bizimle bir partner olmanın sonraki adımlarını görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.