Chat with us, powered by LiveChat

Buraya TIKLAYIN

Sıkça sorulan sorular veri tabanımız.

 

Eğer sorunuzun cevabını aşağıda göremiyorsanız lütfen bize e-posta gönderin veya size yardımcı olmamız için Canlı Sohbet başlatın.

Posta ücreti ne kadar olmalı?

Numunelerinizi bize gönderirken zarfınıza doğru posta ücretini eklemeyi unutmayın. Eğer posta ücretini doğru eklemezseniz numuneler test laboratuvarımıza ulaşmayabilir. Bu nedenle doğru posta ücretiyle birlikte numunelerinizi bize tekrar göndermeniz gerekebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Uluslararası Hizmet sayfamızı ziyaret edin.

Testinizin kan tahlilinden farkı nedir?

Müşterilerimiz tarafından yapılan karşılaştırma testlerinden daha müdahalesiz ve oldukça daha ucuz olmasının yanı sıra testimizin kan tahlili kadar doğru olduğunu da belirledik. Kan tahlilinde yediğiniz son yemek sonuçları etkileyebilir; ancak saç analizinde bilgiler daha uzun süre saklanır ve daha büyük bir zaman dilimini yansıtır. Unutmayın, eğer sonuçlarınızdan tam anlamıyla memnun olmazsanız %100 garanti politikamız bulunuyor. Yani kaybetme ihtimaliniz yok (T&C’s).

Saçlarım boyalı, bu sonucu etkiler mi?

Hayır, test saç numunesinin bileşimleri üzerinde gerçekleştirilir. Yani saç boyasının sonuca bir etkisi olmayacaktır.

Saç numunesini nasıl alabilirim?

Saç numunesi almanın en kolay yolu başkasından yardım istemektir. Öncelikle başınızın arkasındaki kök kısmını ortaya çıkarmak için saçınızı yukarı doğru kaldırın, ardından işaret parmağınız ve başparmağınızla ufak bir miktar saç tutun ve kafa derisine (kanama olmadan) olabildiğince yakın bir şekilde kesin. Eğer yardım alabileceğiniz biri yoksa ayna kullanarak yaralanmayı engelleyebilirsiniz.

Testimde neler var?

Test sonuçlarınıza %85 üzeri intolerans oranı bulunduran bütün maddeler dahildir. Yaptığımız binlerce testin ardından intolerans belirtilerinin ortaya çıkmaya başladığı rakam olarak %85’i belirledik. Bu nedenle %85 limitinin altında kalan hiçbir veriyi saklamıyoruz.

Peki ya memnun kalmazsam?

%99,5 müşteri memnuniyetimizle gurur duyuyoruz. Eğer hizmetlerimizden memnun kalmazsanız lütfen sorunlarınızı çözmemize yardımcı olabilmemiz için e-posta veya canlı sohbet yoluyla doğrudan bizimle iletişime geçin.

Saçlarım çok kısa, test yine de yapılabilir mi?

Saç numunesini başınızdan almanıza gerek yoktur. Bacak, kol veya göğüs de dahil olmak üzere vücudun herhangi bölgesindeki bir tüy ile de test yapabiliyoruz.

Ne kadar saç numunesi göndermeliyim?

5 ayrı saç teli yeterli olacaktır. Bundan daha fazlasını istemiyoruz.

Daha önce İnternet üzerinden alışveriş yapmadım. Testi yapacağınıza nasıl güvenebilirim?

PayPal onaylı bir şirketiz ve İnternet dolandırıcılığına karşı güvenceleri olduğu için PayPal ile çalışıyoruz. Adresimizi PayPal makbuzuna, e-posta adresine ve telefon numarasına ekliyoruz. Bir endişe duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlarınız neden bu kadar düşük?

Masraflarımızı düşük tutuyoruz ve raporlarımızı e-posta ile göndererek posta ve kırtasiye masraflarından tasarruf etmekteyiz. Bu da düşük fiyatlarla kapsamlı ve doğru testler sunmamıza olanak tanıyor.

Herhangi bir ekstra ücret var mı?

Posta ücretini Birleşik Krallık’taki işlem merkezine geri ödemeniz gerekiyor. Herhangi bir ekstra masraftan sorumlu olmadığımız için lütfen doğru posta ücretinin ödendiğinden emin olun.

Hayvanlar üzerinde de test yapılabiliyor mu?

Veterinerlere göre hayvanlar, özellikle de köpekler büyük ölçüde intolerans gösterebiliyorlar. Birkaç veterinerin (ve evcil hayvan sahiplerinin) istekleri üzerine köpekler ve kediler için özel bir test hazırladık. Testi normal bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Testler nerede işlemden geçiyor?

Şu anda testler Birleşik Krallık’taki tesislerimizde işlemden geçiyor. Ancak ABD’de de bir merkez açmayı planlıyoruz. Saç numunesi merkezimize ulaştıktan sonraki 7-10 iş günü içerisinde sonuçlarınızı gönderiyoruz.

İntolerans testini nasıl sipariş edebilirim?

Bu web sitesi üzerinden güvenli ödeme sistemimizi kullanarak test sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa pazartesi ile cuma günleri arası 24 saat açık olan canlı sohbet ile bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çocuğum üzerinde de test yapabilir misiniz?

6 yaşından küçük çocuklar için test yapamıyoruz.

Peki ya sonuçlarımda herhangi bir intolerans yer almıyorsa?

Bunun gerçekleşme ihtimali düşük olsa da bazen sonucunuzda yüksek seviyelerde bir intolerans olmayabilir. Bu gıda veya gıda dışı intoleransınız olmadığı anlamına gelir. Ancak Zehirli Metal veya Besin testi yaptırmanız sizin için faydalı olabilir.

Biorezonans nedir?

Biorezonans terapisi, vücuttan gelen elektromanyetik sinyalleri yakalayan ve teşhis eden bir cihaz kullanan bütünleyici bir tıp yöntemidir. 1970’lerde tıp doktorları ve biyofizikçilerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilen bu cihazlar, 26 farklı ülkede düzenli olarak kullanılmaktadır.

Numunem nasıl bir makinede test ediliyor?

Bruce Copen Laboratories tarafından üretilen MARS III Quantum Response Systems’i kullanıyoruz.

Ekipmanınız hangi akreditasyonlara sahip?

Bruce Copen Laboratories, EN ISO 13485: 2003 + AC: 2007’ye uygun bir kalite yönetim sistemi izlemektedir ve tıbbi ürünler üreticisi olarak sertifikalandırılmıştır. MARS III, 93/42/EEC Direktifine göre IIa sınıfı bir tıbbi araç olarak onaylanmıştır.

Testler nerede yapılıyor?

Testlerimiz, İyi Laboratuvar Uygulamalarını izleyen laboratuvarlarımızda yapılmaktadır. Bu uygulamalar, bizimki gibi klinik dışı laboratuvar çalışmalarının kalitesini ve doğruluğunu sağlamak için hazırlanmış bir dizi ilkeden oluşmaktadır.

Ne zamandır bu hizmeti sunuyorsunuz?

2008 yılından bu yana bütünleyici tıbbi terapi hizmeti konusunda piyasanın lideriyiz ve kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi hizmeti ve ücreti sunabilmek için en son ekipmanlara ve çalışmalara yatırım yapmaya devam etmekteyiz.

Testler nerede tanınıyor?

Şu anda testimiz aşağıdaki ülkelerde mevcuttur: Arjantin, Avusturalya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, İzlanda, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Güney Kore, Singapur, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve ABD. Her yıl yeni ülkeler eklemeye devam etmekteyiz. Testlerimiz, web sitemiz üzerinden doğrudan ve Dünya çapında 131’in üzerinde doktor ve pratisyenin düzenli tamamlayıcı tıbbi teşhisi yoluyla yapılmaktadır.

Testlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kolayca sipariş verebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN